Dzień Misia

Dnia 25 listopada 2016 obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci klas I-III w tym dniu przyniosły do szkoły swoje ulubione miśki. Podczas lekcji tematem głównym były misie. W klasie I misie - postacie z bajek, w klasach II był to Miś Paddington a w klasach III kapral niedźwiedź Wojtek. Wcześniej chętne dzieci wykonały prace plastyczne "Mój miś" różnymi ciekawymi technikami plastycznymi. Dzięki temu w Galerii Twórczego Malucha na I piętrze powstała przepiękna wystawa przeróżnych miśków. Wszystkim autorom prac serdecznie dziękujemy, uświetniło to nasz wspólny, radosny dzień Pluszowego Misia. Wszystkie prace zostały nagrodzone drobnymi upominkami, które wręczyła pani Dyrektor. Kilka dni później kilka klas udało się do Fabryki misiów w sklepie Smyk w Silesia City Center, gdzie dało życie nowemu misiowi. W Fabryce misiów można stworzyć własnego misia, nadać mu imię, wybrać ubranko, dołożyć głos a następnie zabrać go do domu.

Galeria zdjęć :