Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

Międzynarodowy tydzień w naszej szkole

Od poniedziałku 27 marca gościć będziemy w szkole uczniów i nauczycieli z czterech krajów partnerskich. Przyjadą do nas, by zapoznawać się z naszym przemysłowym dziedzictwem, zobaczyć naszą szkołę i oczywiście by spotkać się z Wami! Niektórzy nawet zgłosili się do udziału w naszym Pokazie Talentów! Będziecie mieli okazję poznać Alminę z Turcji, Beatriz i Marianę z Portugalii, Leah i Shaunę z Irlandii oraz Dimitara i Simeona z Bułgarii.

Mamy nadzieję, że ten tydzień będzie i dla nich i dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem i że zgotujecie im wspaniałe, ciepłe i życzliwe powitanie.

Wkrótce rozpoczniemy też sezon wyjazdów naszych uczniów na międzynarodowe festiwale. Już w maju uczniowie klas 6 pojadą do Irlandii, jesienią - do Bułgarii, wiosną 2018 r. - do Portugalii i jesienią 2018 r. - do Turcji.

Planujemy już dla Was kolejne projekty z wyjazdami na wymiany i festiwale, tak w ramach Erasmusa+, jak i innych programów, takich jak na przykład "Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży" czy "Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży".
Tak więc - jest na co czekać!<-- powrót