Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2010/2011


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce

Sławomir Zgliczyński




Ogólnopolski konkurs z wiedzy o Beskidach zorganizowanym przez redakcję Magazynu Turystyki Beskidzkiej Beskidtrek.


wyróznienie


Tomasz Szydło




Mała Olimpiada Matematyczna


finalista
(VI miejscie)


Maria Węgrzyn




międzyszkolny konkurs matematyczno- informatycznym “Wierszokleta”


II


Marta Herman




Kangur


WYRÓŻNIENIE II stopnia
(11miejsce w regionie, 7 w powiecie)


Sielicki Adam




Kangur


WYRÓŻNIENIE II stopnia
(28miejsce w regionie, 6 w powiecie)


Michał Biesek




Kangur


WYRÓŻNIENIE II stopnia
(41miejsce w regionie, 16 w powiecie)


Marcin Regienic




Kangur


WYRÓŻNIENIE II stopnia
(61miejsce w regionie, 29 w powiecie)


Jakub Wrona




Kangur


wynik BARDZO DOBRY I stopnia
(3 miejsce w regionie, 2 w powiecie)


Marcin Kuchta




II Miejski Konkurs Informatyczny


II


Kamil Pełka




Międzyszkolny Konkurs Religijny "7 Skramentów"


I


Adam Sielicki




Międzyszkolny Konkurs Religijny "7 Skramentów"


I


Marcin Olszok




Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Znam moje lektury"


I


Wojciech Kieczka




Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Znam moje lektury"


I


Katarzyna Suchy




Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Znam moje lektury"


I


Katarzyna Suchy




Ogólnopolski Konkurs Poetycki: „Jesteśmy w lesie…”


I


Katarzyna Suchy




VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jesteśmy dziecmi Europy. Wiersz jest dobry na wszystko..."


III


Katarzyna Suchy




Wojewódzki Konkurs Przedmiotowym z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego


finalistka


Dominika Sopata




Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Informatyczny "Wierszo Kleta"


wyróżnienie


Piotr Matras




Międzyszkolny Konkurs Matematyczno - Informatyczny "Wierszo Kleta"


wyróżnienie


Wojciech Kieczka
Monika Podlasz
Wiktoria Wojtysiak




Międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. "Wakacyjne spotkania z przyrodą"


wyróżnienie


Patrycja Piętka




Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: „Świat dźwiękami malowany”


II


Anna Grąbczewska




Ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: „Świat dźwiękami malowany”


III

<-- powrót