Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2011/2012


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce

klasy II i III




Dzień Sportu – Turniej Rycerski
Piłka nożna chłopców kl.II na kl.III


klasy II


Monika Rydz
Kamila Dytko




Pokaz talentów 2012r


I


Mateusz Kolak
Mateusz Jagodziński




Pokaz talentów 2012r


I


Anna Grąbczewska




Pokaz talentów 2012r


I


klasy drugie




Turniej Piłkarski „emeczka – cup 2012”


IV


Adam Sielicki




Kangur 2012


wyróżnienie


Kopczynska Paulina




Kangur 2012


wyróżnienie


Jamrożek Paulina




Kangur 2012


wyróżnienie


Mateusz Cieślik




Kangur 2012


wyróżnienie


Jakub Wrona




Kangur 2012


wynik bardzo dobry


Maciej Ptok




Kangur 2012


wyróżnienie


Tomasz Lewandowski




Kangur 2012


wyróżnienie


Oliwia Smółka




Kangur 2012


wynik bardzo dobry


Paulina Jamrożek




VI Miejski Konkurs Matematyczny przy SP nr 5 w Katowicach


II


Kinga Derwisz




Miejski konkurs plastyczny "EKO PLAKAT” w kategorii "Oczyszczanie ścieków"


III


Patryk Słowiński




Miejski konkurs plastyczny "EKO PLAKAT” w kategorii "Oczyszczanie ścieków"


I


Kinga Derwisz




Konkurs Pięknego Czytania


III


Marta Herman




Konkurs Pięknego Czytania


I


Adam Sielicki
Szymon Paleta
Jakub Wrona




II Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Znam Moje Lektury"


I


Anna Grąbczewska




konkurs poetycki „Mam taką moc…”


I nagroda


Monika Jabłońska
Zuzanna Bremer
Kinga Derwisz
Marta Herman




konkurs plastyczny „Zostań czarodziejem”


nagroda


Martyna Piętka




Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Informatyczny „Sławni Polscy Matematycy w PowerPoint”


wyróżnienie


Monika Podlasz
Anna Mrowiec
Krzysztof Zgliczyński




eliminacje miejske XL OMTTK PTTK w kategorii szkół gimnazjalnych


II


Tomek Lewandowski
Magda Sroka




Szkolny Konkurs Matematyczny


I


Nicolas Widera
Maciej Ptok




Szkolny Konkurs Matematyczny


II


Kasia Cierpica
Marysia Grąbczewska
Zosia Goik




Szkolny Konkurs Matematyczny


III


Marta Kosma
Julia Sabuda
Kacper Hyla
Natalia Kwaśniewska
Kamil Słowiński




Szkolny Konkurs Matematyczny


wyróznienie


Paweł Markiewicz




Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń"


VII


Filip Kruszyna




Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń"


VIII


Mateusz Pawłowski




Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń"


IX


Maciej Lubecki




Ogólnopolski Konkurs Plastycznym „Suwalszczyzna Kraina jak Baśń"


X


Robert Ptok




VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


III

<-- powrót