Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2012/2013


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce
Słota Kinga 92,50, kl. 2a Kangur wynik bdb
Bryła Juliusz 75,00 , kl.2a Kangur wyróżnienie
Smółka Oliwia 115,00, kl.3c Kangur laureat
Odias Igor 101,25, kl.4a Kangur wyróżnienie
Ptok Maciej 88,75, kl.3d Kangur wyróżnienie
Lewandowski Tomasz 80,00, kl.3c Kangur wyróżnienie
Jamrożek Paulina 121,00, kl.6a Kangur wyróżnienie
Wrona Jakub 102,50, kl.5c Kangur wyróżnienie
Cieslik Mateusz 97,50, kl.5c Kangur wyróżnienie

Paulina Jamrożek




XI FINAŁ KONKURSU "MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA"


laureat


Paula Paździor
Kinga Słota
Filip Kruszyna




drużynowy konkurs "Poetycka kraina Juliana Tuwima"


I


Jakub Wrona
Radosław Rak
Piotr Król




III Międzyszkolnym Konkurs Czytelniczy "Znam swoje lektury"


II


Radosław Rak




X Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny


wyróżnienie


Jakub Wrona




X Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny


II


Paulina Jamrożek




Mała Olimpiada Matematyczna Klas Szóstych


laureatka


Marcin Regieniec




Miejski Konkursie Matematycznym


II


Maria Grąbczewska




X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jesteśmy dziećmi Europy". Poeci dzieciom - Julian Tuwim, Jan Brzechwa, Aleksander Fredro


wyróżnienie


Kinga Słota




X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Jesteśmy dziećmi Europy". Poeci dzieciom - Julian Tuwim, Jan Brzechwa, Aleksander Fredro


III


Łukasz Matras




Miejski Konkurs Informatyczny "ABC komputera"


II


Tomasz Cichoń
Jakub Jura
Sławomir Zgliczyńsk




eliminacje miejskie XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego PTTK - w kategorii szkół podstawowych


III


Tomasz Cichoń
Arkadiusz Urbanek




trasa TP podczas XXXIII MARSZÓW NA ORIENTACJĘ „WIOSNA Z KOMPASEM”


III


Mateusz Cieślik
Radosław Rak
Jakub Wrona




XII Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 1 "Na tropach baśni - baśnie z gór"


III


Małgorzata Koptoń




Międzyszkolny Konkurs "Sławni Matematycy XX w."


wyróżnienie


Gloria Bogusławska




Konkurs na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej


wyróżnienie


Patrycja Kuhnholz




Konkurs na Projekt Kartki Bożonarodzeniowej


III


Marysia Grąbczewska
Oliwia Smółka




XII Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”


finalistki


Monika Jabłońska




Międzyszkolnym Miejski Konkurs Fotograficzno-Informatyczny „Widokówka z Katowic – Barwy Miasta" w kategorii wiekowej: szkoły podstawowe


II


Paula Paździor




konkurs plastyczny na XVII Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej Gloria Dei "Kościół naszym domem"


II


Piotr Król




Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


I

<-- powrót