Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2013/2014


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce
Oliwia Smółka
Marysia Grąbczewska
Jakub Wrona
Międzyszkolny Konkurs "Znam moje lektury"
II
Aleksandra Kwietniewska
Amelia Lyszczyna
XX Miejski Konkurs "Eko - Asy z trzeciej klasy"
IV
Aleksandra Kwietniewska XX Miejski Konkurs "Eko
II
Martyna Dembińska "Mój dzień, w którym ogłoszono Jana Pawła II świętym”
nagroda specjalna
Jakub Wrona Mała Olimpiada Matematyczna
III
Marcin Regieniec Mała Olimpiada Matematyczna
VII
Patrycja Pietrzyk "Katowice oczami dziecka"
laureatka
Hanna Sakowska "Co w trawie piszczy?"
wyróżnienie
Hanna Sakowska "Jak Leonardo namaluj własną Mona Lisę"
I
Zofia Goik "Jak Leonardo namaluj własną Mona Lisę"
wyróżnienie
Justyna Kost Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
II
Daniel Kręgowski Międzyszkolny Konkurs Świetlicowy „Palma Wielkanocna”
I
uczniowie turniej piłki nożnej
II
uczniowie turniej koszykarski "Szukamy następców Gortata"
II
Klaudia Gawrońska Mistrzostwac Katowic Szkół Podstawowych w Pływaniu
II
Krzysztof Ramza XIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”
V
Kinga Słota XIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Bajkowe zadania”
I
Justyna Kost
Oliwia Smółka
Adrian Chłap
Międzyszkolny konkurs literacki: „Na tropach bohaterów baśni”
I
Magdalena Szulc Konkurs "Tropimy stare chaty"
I
Bartek Olszyk Międzyszkolny Turniej Koszykarski
wyróżniający się zawodnik drużyny
Adrian Chłap Międzyszkolny Turniej Koszykarski
najlepszy zawodnik drużyn
Julia Sabuda Międzyszkolny Turniej Koszykarski
najlepsza zawodniczka zawodów
Dawid Chlebik Międzyszkolny Turniej Koszykarski
najlepszy zawodnik zawodów
Bartek Olszyk
Dawid Chlebik
Robert Marcinków
Justyna Kopańska
Adrian Chłap
Dawid Banaś
Dawid Rudek
Dawid Liszka
Julia Sabuda
Kajetan Pluta
Hubert Lewandowski
Międzyszkolny Turniej Koszykarski
I
Karolina Dudzik I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Stoi na stacji lokomotywa”
III
Kinga Słota I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Stoi na stacji lokomotywa”
I
Weronika Radłowska Konkurs Wiedzy o Beskidzie
I
Emilia Smołka Konkurs Wspinaczki Po Ściance
II
Piotr Król X Jubileuszowym Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii
I
Olaf Głuszek IV Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci Szkół Podstawowych
złoto w biegu na 600m
Jakub Wrona IV Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci Szkół Podstawowych srebro w biegu na 1000m
Dawid Olszyk IV Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci Szkół Podstawowych srebro w biegu na 600m
Kamila Dytko IV Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne dla dzieci Szkół Podstawowych brąz w biegu na 600m

<-- powrĂłt