Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2015/2016


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce
Ola Kwietniewska
Wiktoria Krymer
Julia Żołędziowska
Amelia Lyszczyna
Inez Kremer
Julia Koczwara
Piotrek Świąder
Kacper Miemiec
Kuba Stanaszek
Natanel Borkowski
ogólnopolski turniej języka angielskiego FUN WEEK SQULA
I
Adrian Chłap Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
II
Dawid Motyka Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
II
Jakub Stanaszek Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
III
Julia Żołędziowska Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
III
Jakub Marekwica Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
III
Paweł Kopernok Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
III
Paweł Herzok Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
III
Dominik Dejneko Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Iga Mogwic Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Natalia Przewoźny Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Oliwier Olszok Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Iga Kudala Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Klaudia Cieślar Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Agnieszka Kamińska Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Piotr Świąder Wojewódzki Konkurs „Nauka z recyklingu”
wyróżnienie
Drużyna Szkolnego Koła Krajoznawczo - Turystycznego PTTK IV Młodzieżowa Gra Miejska PTTK "Ważne Obiekty w Katowicach"
II
Zofia Goik z kl. 6b
Amelia Lyszczyna z kl. 5b
Julia Żołędziowska z kl. 5b
VI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Znam moje lektury"
I
Artur Iskra XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Rusz głową mały Pitagorasie"
III
Julia Żołędziowska Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
IV
Martyna Mieszkowska Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
IV
Amelia Lyszczyna Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
I
Filip Kruszyna
Michał Błaszczyk
Krzysztof Ramza
eliminacje miejskie do XLVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego PTTK
II
Amelia Lyszczyna
Paula Paździor
Julia Żołędziowska
XV Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 1 w Katowicach "Na tropach bohaterów baśni".
I
Tomasz Lewandowski Konkurs Przedmiotowego z Matematyki
finalista
Oliwia Smółka Konkurs Przedmiotowego z Matematyki
I
Oliwia Smółka
Zofia Goik
Konkurs Przedmiotowego z Języka Polskiego
I
Michał Błaszczyk
Filip Kruszyna
Krzysztof Ramza
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Katowicach
II
Karolina Palka konkurs "Moje przyrodnicze Katowice"
wyróżnienie
Mateusz Rzewnicki konkurs "Moje przyrodnicze Katowice"
I
Filip Wróblewski
Klaudia Zajączkowska, Jakub Marekwica
Patrycja Pietrzyk
Adrian Chłap
Wojewódzki Konkurs „ W ROLI GŁÓWNEJ H2O”
Laureaci
Maciej Jazy, Maciej Sitkowski
Iga Mogwic, Paulina Jałowiecka, Mikołaj Winkler, Iga Kudala, Kacper Trzepałka, Dominik Dejneko, Natalia Sowa
Julia Żołędziowska
Dawid Motyka
Amelia Urbaczka
Wojewódzki Konkurs „ W ROLI GŁÓWNEJ H2O”
Wyróżnienia
Patrycja PietrzykOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Wędrówki z plecakiem kolorowym szlakiem”
IV
Mateusz PawłowiczOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Wędrówki z plecakiem kolorowym szlakiem”
II
Natalia PolokOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Wędrówki z plecakiem kolorowym szlakiem”
IV
Natalia PolokWojewódzki Konkurs Plastyczny "Narysuj zdrowie"
wyróżnienie

<-- powrĂłt