Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2016/2017


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce
Kamil Adamczyk 5aOgólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych OLIMPUS4
Zuzanna Janikowska 5b,
Kamil Adamczyk 5a,
Wojciech Pląder 5a
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas Piątych - Zostań Mistrzemfinaliści
Iga Mogwic 4a,
Monika Watras 4b,
Natalia Karwata 4c
Drużynowego Konkursu Matematycznego "Pikuś"finalistki
Anna Pala 6amięszyszkolny (miejski) konkurs plastyczny "Jak Leonardo namaluj swoją Mona Lisę"I
Piotr ŚwiąderIX edycja UKisOKlaureat
Amelia LyszczynaII edycja Lego Ergo SumI
Kamil AdamczykMemory MasterII (99p)
Zuzanna TycMemory MasterII (97p)
Oliwier SopataMemory MasterII (95p)
Iga MogwicMemory MasterIII (94p)
Jakub WalaszMemory MasterIII (93p)
Karolina DudzikMemory MasterIII (91p)
Emilia GurczyńskaMemory Masterwyróżnienie (89p)
Wojciech PląderMemory Masterwyróżnienie (88p)
Iga KudalaMemory Masterwyróżnienie (88p)
Paulina JałowieckaMemory Masterwyróżnienie (86p)
Remigiusz CetnarMemory Masterwyróżnienie (85p)
Mali Ligocianie"Śląskie śpiewanie"wyróżnienie
Jakub Sieczkowski 2aFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"I
Dominik Dejneko 4aFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"II
Iga Mogwic 4aFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"III
Paweł HerzogFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Paulina JałowieckaFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Iga KudalaFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Wiktor SkrzypkowskiFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Julia ŻołędziowskaFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Jakub StanaszekFestiwal Doświadczeń - "Papierowy samolot"wyróżnienie
Natalia Karwata 4cKangur 20174 m-ce w regionie
Oskar Adamczyk 2d Kangur 2017wyróżnienie
Amelia Krajewska 2a Kangur 2017wyróżnienie
Jakub Pląder 2a Kangur 2017wyróżnienie
Artur Iskra 3aKangur 2017wyróżnienie
Grzegorz Warszakowski 3bKangur 2017wyróżnienie
Anna Drozd 3dKangur 2017wyróżnienie
Patryk Jasiota 3bKangur 2017wyróżnienie
Monika Watras 4bKangur 2017wyróżnienie
Kamil Adamczyk 5aKangur 2017wyróżnienie
Wojciech PląderII Międzyszkolny Konkurs
Matematyczno-Finansowy FINANSOMAT
I
Piłkarze,
i kibice
Rozgrywki "Kibicuję Fair Play"III
Inez Kremer,
Filip Kruszyna,
Mateusz Pawłowicz
VII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
„ZNAM MOJE LEKTURY”
I
Zuzanna StelmachMiejski Konkurs Profilaktyczny "Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka"III
Maja JanickaMiejski Konkurs Profilaktyczny "Bezpieczne Dziecko - Przyjaciel Sznupka"wyróżnienie
Alicja Bartnik kl.2c
Jakub Dobrzański kl. 3d
Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny
"Pomocna książka"
I
Maja Skrzypek kl.2c Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny
"Pomocna książka"
II
Natalia Niemiec kl.2c„Najpiękniejsza okładka” przyznana przez
uczniów uczestniczących w projekcie e-twinning
„Faces of Africa”
wyróżnienie
i Nagroda
specjalna
Krzysztof Ramza XXIV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs
Krajoznawczy PTTK "Poznajemy Ojcowiznę"
etap wojewódzki
I
Mikołaj KasztelanXXIV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs
Krajoznawczy PTTK "Poznajemy Ojcowiznę"
etap wojewódzki
II
Natalia PrzewoźnyXXIV Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs
Krajoznawczy PTTK "Poznajemy Ojcowiznę"
etap wojewódzki
wyróżnienie
Krzysztof Ramza,
Filip Kruszyna,
Michał Błaszczyk
XLV Ogólnopolski Młodzieżowy
Turniej Turystyczno - Krajoznawczy PTTK eliminacje miejskie

IV
Maciej Lubecki,
Jakub Błaszczyk,
Mikołaj Kasztelan
XLV Ogólnopolski Młodzieżowy
Turniej Turystyczno - Krajoznawczy PTTK eliminacje miejskie

III
Kamil Adamczyk Supermatematyk
I
Wojciech Pląder Memory Master
II(99p)
Zuzanna Tyc Memory Master
II(97p)
Kamil Adamczyk Memory Master
II(96p)
Monika WatrasMemory Master
III(92p)
Augustyn Goik Memory Master
III(91p)
Mateusz Miłosek Memory Master
wyróżnienie(88p)
Martyna Mieszkowska Memory Master
wyróżnienie(87p)
Karolina Dudzik Memory Master
wyróżnienie(86p)
Oliwier Sopata Memory Master
wyróżnienie(86p)

<-- powrót