Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2018/2019


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce
Paweł MarkiewiczMORAWA 2018 - Piękna nasza Polska całaII
Antonina ChwastMORAWA 2018 - Piękna nasza Polska całaII
Wiktoria Bartoszek 3aKonkurs Poezji PatriotycznejI
Maria Wieczorek 4bKonkurs Poezji PatriotycznejI
Ania Pala i Martyna Pluta 8aOgólnopolski Konkurs Plastyczny
"Pierwsze kroki młodego patrioty"
wyróżnienie
Krzysztof Ramza 8a
Mikołaj Kasztelan 6a
Artur Iskra 5c
Hania Jurczak 5d
Karolina Ryng 5a
Konkurs wiedzy o górach
Rajd Górski PTTK "Jesień w górach"
I
Michał Błaszczyk
Krzysztof Ramza z klasy 8a
XXXIX Marsze na Orientację "Pierwszy śnieg"I
Maciej Lubecki z klasy 8a
Mikołaj Kasztelan z klasy 6a
XXXIX Marsze na Orientację "Pierwszy śnieg"III
Aleksandra Zabawczuk
Piotr Zabawczuk – klasa 1B
Nauka z recyklingulaureaci
Zuzanna Żołnowska – klasa 1BNauka z recyklingulaureat
Maja Cygan – klasa 1BNauka z recyklingulaureat
Julia Płonka – klasa 5B.Nauka z recyklingulaureat
Alicja Karuga
Nadia Jarczyk z klasy 1B.
Nauka z recyklinguwyróżnienie
Alicja Karuga
Nadia Jarczyk z klasy 1B.
Nauka z recyklinguwyróżnienie
Franciszek Sokołowski - klasa Vb Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Jestem turystą"
I
Klaudia ZajączkowskaKonkurs EkolaurI
Iga KudalaKonkurs EkolaurIII
Michał Błaszczyk, Krzysztof Ramza z 8aXXV Marsze na Orientację "Śnieżynka"III
Maciej Lubecki 8a, Mikołaj Kasztelan 6aXXV Marsze na Orientację "Śnieżynka"IV
Paweł Markiewicz 8aGala Finałowa V ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego
"W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbruck"
zakwalifikował się
Amelia Lyszczyna 8bXVI Delfiniada Pływacka
50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym
I
Dominika Stopa 8aXVI Delfiniada Pływacka
50 m stylem klasycznym
II
Michał Błaszczyk i Maciej Lubecki 8aXXXIX MARSZE NA ORIENTACJĘ „WIOSNA Z KOMPASEM”I
Michał Błaszczyk,
Maciej Lubecki, Krzysztof Ramza 8a
XLVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy PTTKIII
Natalia Karwata 6cKangur matematyczny 20199 miejsce w regionie,
5 w powiecie
Aleksandra Karwata 3bKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Alicja Jędryka 3aKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Oskar Adamczyk 4cKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Maria Wieczorek 4bKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Artur Iskra 5cKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Tomasz Badura 5bKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Marta Badura 7aKangur matematyczny 2019wyróżnienie
Klaudia Zajączkowska 6a, Zuzanna Tyc 6bOgólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Ja za 20 lat"wyróżnienie

<-- powrót