Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2006/2007


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce

Julia Wojsaw
Dominika Śmiałek
Mateusz Walasz


V Konkurs Twórczości Dziecięcej "Portret mojego przyjaciela"


wyróżnienie


Klaudia Lisak
Wiktoria Saternus
Karolina Woźnica (SKKT)


Ogólnopolski Turniej Turystyczno Krajoznawczy PTTK (etap miejski)


II


Aleksandra Mainka-Pawłowska
Monika Karnia
Szymon Wrona (SKKT)


Ogólnopolski Turniej Turystyczno Krajoznawczy PTTK (etap miejski )


I


Aleksandra Mainka-Pawłowska
Monika Karnia
Szymon Wrona (SKKT)


Ogólnopolski Turniej Turystyczno Krajoznawczy PTTK (etap wojewódzki)


IV


Anna Mrowiec


Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczny w szkole, domu i na ulicy"


I


Marlena Jakubczyk


eliminacje miejskie Eskulapka PCK


II


Jakub Schuster


Międzyszkolny Konkurs Religijny "Maryjo prowadź do Jezusa"


wyróżnienie


drużyna chłopców
indywidualnie Arkadiusz Wybraniec 216 ptk.


Zawody lekkoatletyczne na AWF-ie


V


drużyna chłopców


Turniej piłki nożnej


III


Klaudia Lisak


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


BDB
nagroda I stopnia


Agnieszka Makieła


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Joanna Jastrzębska


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Michał Cender


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


BDB
nagroda I stopnia


Jan Wilczek


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Katarzyna Barczyk


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Karolina Spigiel


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Konrad Kiełbasiński


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Dawid Granat


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"


nagroda II stopnia
wyróżnienie


Weronika Szałas


Mała Olimpiada Matematyczna


finalistka


Agnieszka Makieła


Liczyrzepka


finalistka


Kamila Fuchs


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny


I


Michał Cender


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny


II


Dagmara Burzyk
Aleksandra Mainka - Pawłowska
Michał Herman


Międzyszkolny Konkurs Matematyczno- Przyrodniczy "Jak żyć, aby zdrowym być"


VI


Katarzyna Rzepecka
Patrycja Kosowska


Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Bądź przyjazny środowisku"


wyróżnienie


Weronika Szałas
Elżbieta Paleta
Zuzanna Zielonka


Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny "Gramaticus"


finalistki


reprezentacja szkoły


Czwórbój lekkoatletyczny chłopców


V


Paweł Król
Katarzyna Klekot


Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Tajniki wiedzy"


finaliści


Mateusz Kuchler


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zęby myj, radośnie żyj"


finalista


Paweł Król
Patryk Naskręt
Artur Kulczyk


Międzyszkolny Konkurs Informatyczny pt."INFORMACIK"


finaliści


Joanna Jastrzębska
Elżbieta Paleta


Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny


finalistki


Anna Grąbczewska
Izabela Jakubiak
Kamil Luszyński
Wioletta Olszewska
Dawid Rajfura
Tomasz Woźny


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny BSP dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów "Bałtyk dziś, wczoraj, jutro".


wyróżnienie


Anna Oczkowicz


Międzyszkolny Konkurs na komiks w języku angielskim pt. "Mysterious House"


II


Karolina Woźnica


VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Mam 13 lat, jestem Europejczykiem"


finalistka


Patrycja Kosowska


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"


VIII
nagroda I stopnia


Michał Radłowski
Donatan Bartkowski


trasa TP w Marszu na Orientację "Wiosna z kompasem"


II


Aleksandra Mainka - Pawłowska
Monika Karnia
Szymon Wrona



eliminacje miejskie XXXV OMTTK PTTK


I


Klaudia Lisak
Wiktoria Saternus
Karolina Woźnica



eliminacje miejskie XXXV OMTTK PTTK


II


Kamila Fuchs


Miejski Konkurs Matematyczny


I


Michał Cender


Miejski Konkurs Matematyczny


II


Weronika Szałas


Miejski Konkurs Matematyczny


I


Tomasz Szydło


Międzyszkolny Konkurs "Podróże po Europie"


I


Jakub Michalik


Międzyszkolny Konkurs "Podróże po Europie"


III


Daniel Michalik


Międzyszkolny Konkurs "Podróże po Europie"


III


Anna Oczkowicz


XVII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Kacze Pióro"


II


szkolny zespół taneczny "Luna"


II Konfrontacje Taneczne Szkół Podstawowych


III


Paweł Czechowicz


Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny


I


Martyna Poleńska
Aleksandra Mainka-Pawłowska


Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej


IV


zespół teatralny


Wojewódzki Przegląd Przedstawień Jasełkowych


wyróżnienie


Martyna Poleńska


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


III


Bartek Jarmołowicz
Jakub Schuster


Międzyszkolny Konkurs Różańcowy


wyróżnienie


Dominika Biernat


Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny pt. "Śląskie stworki"


III


Krystian Sopata


Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny pt. "Śląskie stworki"


wyróżnienie


Klaudia Małaszczuk


Miejski Konkurs Regionalno - Plastyczny pt. "Śląskie stworki"


wyróżnienie

<-- powrót