Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2007/2008


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce

Natalia Lempa
Daria Więcławska


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poświęcony poezji ks. J.Twardowskiego


II


KL. VI
D.Więcławska
M.Herman
K.Lisak
E.Sutyła


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2008"


wyróżnienie
nagroda II stopnia


KL. V
M. Cender
K.Barczyk
J.Wilczek
M.Grabczewski


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2008"


wyróżnienie
nagroda II stopnia


KL. III
T.Szydło
K.Suchy
P.Matras


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2008"


wyróżnienie
nagroda II stopnia


KL. II
K.Łusiak
A.Sielicki


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2008"


bardzo dobry


Sebastian Olejnik


Konkurs Matematyczno-Plastyczny kl.I-III


I


Michał Cender


Konkurs Matematyczno-Plastyczny kl.IV-VI


II


Karolina Spiegel


Konkurs Międzyszkolny "Mistrz Matematyki klas V"


I


Michał Herman


Mała Olimpiada Matematyczna


II


Monika Karnia
Martyna Poleńska
Karolina Majewska
Patrycja Kosowska


Ogólnopolski Konkus Ekologiczny "Ekoplaneta"


wyróżnienie


A. Mainka-Pawłowska


Ogólnopolski Konkus Ekologiczny "Ekoplaneta"


bardzo dobry wynik
dyplom


Karolina Spigiel


Międzyszkolny konkurs na komiks w języku angielskim pt. "My Best Friend"


wyróżnienie


Anna Oczkowicz


Międzyszkolny konkurs na komiks w języku angielskim pt. "My Best Friend"


II


Patrycja Kosowska
Klaudia Jaworska


Międzynarodowy Konkurs BSP "Podania i legendy z krajów bałtyckich"


IV
wyróżnienie


Aleksandra Mainka-Pawłowska
Karolina Woźnica


Międzynarodowy Konkurs BSP "Podania i legendy z krajów bałtyckich"


I


Karolina Woźnica


finał Ósmego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych i pierwszych gimnazjów "Mam 13 lat, jestem Europejczykiem"


IV


Aleksandra Mainka-Pawłowska


finał Ósmego Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych i pierwszych gimnazjów "Mam 13 lat, jestem Europejczykiem"


III


Patrycja Kosowska
Jan Wilczek
Stanisław Wawrzyniak
Michał Herman
Anna Oczkowicz
Katarzyna Barczyk


Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego FOX


wyróżnienia


Piotr Matras


Miejski Konkurs Ortograficznym


Wicemistrz Ortografii


Tomasz Szydło


Miejski Konkurs Ortograficznym


Mistrz Ortografii


Daria Więcławska


Międzyszkolny Konkurs Informatycznym "Kwiaty w grafice komputerowej"


wyróżnienie


Jan Wilczek


Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Łukasza


IV


Aleksandra Mainka-Pawłowska


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


I


Karolina Woźnica


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


II


Wiktoria Saternus


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


III

<-- powrót