Szkoła Podstawowa nr 34
w Katowicach im. Mikołaja Kopernika

2008/2009


Uczestnik Nazwa konkursu Miejsce

Mikołaj Wilczek


międzyszkolny konkurs matematyczno-informatyczny


wyróżnienie


Karolina Spigiel


międzyszkolny konkurs „Super matematyk”


I


Kamila Fuchs


międzyszkolny konkurs „Super matematyk”


II


Paulina Jamrozek


Kangurek


bardzo dobry


Katarzyna Barczyk
Marek Grąbczewski
Tomasz Szydło
Wioletta Olszewska


Kangur


nagroda II stopnia


Michał Cender


Kangur


nagroda I stopnia


Jan Wilczek


Kangur


nagroda główna


Marek Grąbczewski
Michał Cender
Adam Sielicki



Alfik


bardzo dobry


Jan Wilczek


Alfik


nagroda główna


Jan Wilczek


Mała Olimpiada Matematyczna


I


Karolina Spigiel


Mała Olimpiada Matematyczna


I


Michał Cender


Międzyszkolny Konkurs Literacki z cyklu "Śląskie Tradycje" pod hasłem "Wędrówka po mojej dzielnicy"


I


Anna Kunderak
Marta Dziendzioł


ogólnopolski konkurs plastyczny Projektu Morza Bałtyckiego "Badania fenologiczne w moim otoczeniu"


nagroda


Martyna Malinowska
Patryk Słowiński
Anna Mrowiec
Anna Oczkowicz
Julia Wojsław
Michał Cender


ogólnopolski konkurs plastyczny Projektu Morza Bałtyckiego "Badania fenologiczne w moim otoczeniu"


wyróżnienie


5b


klasyfikacja drużynowa na poziomie klas piątych


I


Michał Cender


Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Ekologiczna Torba"


III


Michał Cender


II Międzyszkolny konkurs korespondencyjny "Jan Paweł II w oczach dzieci"


I


Anna Oczkowicz


II Międzyszkolny konkurs korespondencyjny "Jan Paweł II w oczach dzieci"


wyróżnienie


Zespół "Luna"


II turniej taneczny o puchar dyrektora gimnazjum nr 4 w Siemianowicach Śląskich


II


Grzegorz Górnikiewicz
Łukasz Ochał
Bartłomiej Ryba


Wojewódzki etap XXXVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK


III


Kornel Kucharczyk


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Młody Europejczyk"


wyróżnienie


Jan Wilczek


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" w kategorii Bunnies


wyróżnienie


Katarzyna Barczyk


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" w kategorii Bunnies


nagroda II stopnia


Tomasz Szydło


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" w kategorii Kittens


wyróżnienie


Michał Biesek
Piotr Matras
Tomasz Szydło


VI Drużynowy Konkurs Matematyczny " Pi- KUŚ"


II


Anna Oczkowicz
Katarzyna Barczyk
Michał Cender


Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny


I


Łukasz Ochał
Bartek Ryba
Grzegorz Górnikiewicz


miejski Ogólnopolski Turniej Turystyczno - Krajoznawczy PTTK


I


Wojciech Kłopocki


I Miejski Konkurs Informatyczny


II


Jan Wilczek


Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "ROBINSONOWIE I ROBINSONADY"


finalista


Wiktoria Dusik
Patrycja Piętka


Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Nasza świetlica fajna jest"


I


Kamil Szczepanek
Grzegorz Górnikiewicz
Łukasz Ochał


XXVII Marsze na Orientację "Jesień z kompasem" Trasa TP


I


Piotr Matras


Ogólnopolski Konkurs literacki PTTK "Przyroda jak księga""


nagroda


Anna Duc
Magda Olszewska


Ino - XXX Marszach na Orientację "Pierwszy śnieg"


IV


Grzegorz Górnikiewicz
Łukasz Mółka


Ino - XXX Marszach na Orientację "Pierwszy śnieg"


III


Paulina Gos
Wiola Olszewska
Mateusz Olszewski


Ino - XXX Marszach na Orientację "Pierwszy śnieg"


II


Małgorzata Sakowska
Ola Płatek
Monika Rydz
Wiktoria Michalczak
Alicja Pociejowska
Zuzanna Wawrynkiewicz


Konkurs Recytatorski pt. "Cztery pory roku"


wyróżnienie


Tomasz Cichoń
Sara Mieszczanin


Konkurs Recytatorski pt. "Cztery pory roku"


III


Kinga Derwisz
Natalia Bednarczyk


Konkurs Recytatorski pt. "Cztery pory roku"


II


Julia Noworzyn
Anna Grąbczewska


Konkurs Recytatorski pt. "Cztery pory roku"


I


Michał Łusiak


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


III


Kornel Kucharczyk


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skandynawii


II


Anna Oczkowicz


Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Piękno stworzonego Świata' Fide et Amore


I nagroda

<-- powrót