WIZYTA GOŚCI Z COMENIUSA
W dniach 7 - 11 listopada w ramach konferencji Socrates Comenius gościliśmy w naszej szkole nauczycieli z Angliii, Hiszpanii i Malty. Już w niedzielę 6. listopada wybraliśmy się z nimi do Krakowa i pokazaliśmy im piękne miejsca starego grodu: Kazimierz, Rynek, Sukiennice, Bramę Floriańską, Kościół Mariacki i Franciszkański. Od poniedziałku goście mieli okazję oglądać naszą szkołę oraz prowadzić z nami lekcje. W poniedziałek Teatr "Wizjer" przedstawił baśń o "Smoku Wawelskim". W kolejnych czterech dniach nauczycielki ze szkół partnerskich prowadziły lekcje. Uczyły nas tańczyć, gotować czekoladę, zapoznawały z tradycjami w ich krajach. We czwartek z okazji Święta Niepodległości klasy IIa i IIb, junior czirliderki i Teatr Wizjer przedstawiły piękny program artystyczny. Goście byi zachwyceni szkołą, uczniami i naszymi występami. Mile i długo będziemy wspominać tę wizytę i lekcje, podczas, których nie tylko bawiliśmy się, ale również "szlifowaliśmy" umiejętności z języka angielskiego. Wielu z nas całkiem dobrze poradziło sobie w rozmowach z gośćmi w języku angielskim.