im. Mikołaja Kopernika w Katowicach

LUBIĘ SIATKĘ

W dniu 10.09.2013 r. klasy VIc, Vc, Vd oraz przedstawiciele klas IVa i IVc udali się na ulicę Mariacką w Katowicach na społeczną akcję „Lubię Siatkę”. Głównym celem akcji było rozdanie dla dzieci 2014 piłek do siatkówki oraz symboliczne odsłonięcie zegara, który będzie odmierzał czas do rozpoczęcia Mistrzostw Świata w siatkówce, które w przyszłym roku odbędą się w sześciu miastach w Polsce w tym również w Katowicach. Dodatkowo uczniowie brali udział w konkursie na projekt siatkarskiej koszulki, a która szkoła wygra dowiemy się w grudniu. Na scenie nie zabrakło licznie przybyłych gości min. aktorki Anny Guzik, czy byłego trenera reprezentacji Polski w siatkówce Waldemara Wspaniałego. Akcja jak najbardziej udana !