im. Mikołaja Kopernika w Katowicach

SPOTKANIE Z MARCINEM PRUSEM

W dniu 27.02.2014 r. w ramach społecznej akcji „Lubię Siatkę” gościliśmy byłego reprezentanta Polski w siatkówce Marcina Prusa. Spotkanie składało się z dwóch bloków tematycznych. W pierwszym z nich Marcin Prus, opowiadał o swoich początkach gry w siatkówke, karierze klubowej oraz reprezentacyjnej. Dodatkowo, prezentował zdobyte medale, odpowiadał na pytania uczniów i rozdawał autografy. W drugiej części nasz gość prowadził zajęcia praktyczne dla uczniów, którzy mieli okazję wspólnie poćwiczyć z byłym reprezentantem Polski. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe koszulki, a najbardziej aktywni uczniowie nagrody.
Dzień wcześniej grupa uczniów udała się do hali sportowej w Katowicach- Szopienicach, na towarzyski mecz Zaksa Kędzierzyn Koźle- Effector Kielce. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:1 dla Zaksy.